listopad24

Mała (nie)czarna

dodano: 24 listopada 2009 przez Cleo_80


Czy macie z swojej szafie jakiś uniwersalny ciuch, taki, który moża założyć na różne okazje? Coś w stylu "małej czarnej". Ja miałam kiedyś fajną , prostą , czarną sukienkę, ale znudziła mi się i ją wyrzuciłam (a teraz bardzo tego żałuję). Na szczęście mama dała mi podobną w bordowym kolorze. Jest właśnie taka uniwersalna, bo mogę ją zakładać z koszulą, golfem lub samą. W zależności od tego na jaką okazję akurat jej potrzebuję.

Przy okazji mam do Was pytanie. Jutro wybieram się na pracowniczą imprezę i nie wiem czy lepiej prezentuje się z czarną koszulą i paskiem czy też białą. Proszę o rady :*


photo
sukienka: Zdjęcie pochodzi z notki Mała (nie)czarna


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
wizazystka 24 listopada 2009 wizazystka napisała:

Zdecydowanie z białą :))) Biel zawsze ma wyraz elegancji i osobiście uważam że w bieli z bordem będzie ci do twarzy. W czerwi wyglądałabyś zbyt poważnie :)


zgłoś
Katalina 24 listopada 2009 Katalina napisała:

A mnie się podobają obie opcje. Jako fanka czerni chyba nawet skłaniałabym się w jej stronę. W sumie wszystko zależy od tego na ile formalna ma być ta impreza. Jeśli zależy Ci na elegancji, zdecydowanie wybierz białą, natomiast na półformalnym wyjściu chodzi przede wszystkim o to by miło i fajnie spędzić czas. Wtedy spokojnie uderz w czerń. Ja bym chyba tak zrobiła :). Jakkolwiek nie zdecydujesz będzie super.


zgłoś
motylek1998 24 listopada 2009 motylek1998 napisała:

Całkowicie się zgadzam, biała będzie zdecydowanie lepiej.


zgłoś
Cleo_80 25 listopada 2009 Cleo_80 napisała:

Dzięki dziewczyny za rady. Skłaniałam się bardziej ku czarnej, ale skoro większość jest za białą to chyba ją założę.