wrze.3

Szmateksy , ciuchlandy, lumpeksy..

dodano: 3 września 2009 przez Cleo_80


Założę się , że tam zaglądacie. Kiedyś kojarzyły się głównie ze sklepami dla ubogich ludzi , teraz kupują tam wszyscy , nawet Ci , których  stać na nowe , markowe ciuchy. Dlaczego ?? Może dlatego , że kupując w szmateksie mamy pewność , że nie ma w mieście drugiej tak samo ubranej osoby co my . Ja uwielbiam buszować w takich sklepach , grzebać , przebierać itd... Mogłabym to robić godzinami. Zawsze wracam z jakąś nową "zdobyczą". Niektórzy mogą powiedzieć , że noszenie ubrań po obcych osobach , jest obrzydliwe itd.. Ja nigdy nie miałam takich oporów. Ale znam osoby, które wcześniej zaklinały się,że  nie będą w takich sklepach kupować a teraz co chwila chwalą mi się jaki to fajny ciuch upolowały. Oto kilka moich ulubionych ciuszków:


photo
Szmateksy , ciuchlandy, lumpeksy: Zdjęcie pochodzi z notki Szmateksy , ciuchlandy, lumpeksy..


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
kateXrina5 27 września 2009 kateXrina5 napisała:

...zgadzam się z Tobą w 100%...takie sklepy są super...


zgłoś
meliska21 13 października 2009 meliska21 napisała:

śliczne ciuszki upolowałaś, ja też uwielbiam chodzić po ciucholandach, i szukać fajnych szmatek dla siebie:)Często mi się to udaje:)A noszenie ubrań po kimś nie jest obrzydliwe, przecież po ich zakupie pierzemy je:)


Pokaż pozostałe komentarze 1 ›
zgłoś
Cleo_80 30 października 2009 Cleo_80 napisała:

Prawdę mówiąc to nie miałam jeszcze nigdy tej koszulki na sobie :/


zgłoś
wizazystka 30 października 2009 wizazystka napisała:

A powinnaś :))) Myślę że fajnie by się prezentowała z jasnymi dżinsami i tymi botkami z wcześniejszego wpisu na to bym założyła marynarkę czarną żeby nie straszyć nauczycielek jak będę odprowadzać bejbaka do szkoły :)))) :P